ÜCRETSİZ Brawl Stars APK Indir yeni 2022-PC, Mobile

ÜCRETSİZ Brawl Stars mod APK Pro Oyununu İndir- [En Son] -2022

Brawl Stars Mod APK, mobil mobil oyun için yapılmış en çok indirilen android Hızlı tempolu 3v3 çok oyunculu ve savaş royale biridir. Bu oyun, iyi geliştirilmiş ve en iyi çözünürlüklü çerçevesi ile ünlüdür. Bu aynı zamanda atış nişindeki en iyi oyunlardan biridir. Bu oyunu Play Store’dan veya doğrudan buradan indirebilirsiniz. :

Brawl stars mod APK

Brawl Stars İndir APK ve PC’de Oyna

Yalnızca mobil cihazlar için hızlı tempolu 3v3 çok oyunculu ve Royale! Üç dakikadan daha kısa bir sürede birden fazla oyun modunda arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayın.

Güçlü süper güçler, yıldızlararası güçler ve cihazlarla düzinelerce Brawlers’ın kilidini açın ve yükseltin! Öne çıkmak için benzersiz görünümler toplayın. Brawliverse’teki çeşitli gizemli yerlerde savaşın!.

Download Now

Birden fazla oyun modunda savaşın
-Gem Grab (3v3): Takım oluşturun ve softbol takımlarına karşı bir strateji geliştirin. Kazanmak için 10 mücevher toplayın ve tutun, ancak buruşuk hissedecek ve mücevherlerinizi kaybedeceksiniz.
-Showdown (Solo / Duo): Battle Royale tarzı hayatta kalma savaşı. Savaşçılarınız için güç toplayın. Bir arkadaşınızı alın veya tek başınıza en kötü Royal Royale’de ayağa kalkan son savaşçı olun. Kazanan tamamen dışarı çıkar!
-Brawl Ball (3v3): Bu yepyeni bir Brawl oyunu! Futbol / futbol becerilerinizi gösterin ve diğer takımdan önce iki gol atın. Burada kırmızı kart yok.
-Bounty (3v3): Yıldız kazanmak için rakipleri ortadan kaldırın, ancak sizi almalarına izin vermeyin. En çok yıldıza sahip olan takım oyunu kazanacak!
-Robbery (3v3): Takımınızın güvenliğini koruyun ve rakibin kapısını açmaya çalışın. Gizlice yaklaşmak, patlamak ve düşmanın hazinesine doğru havaya uçmak için haritayı kullanın.
-Özel etkinlikler: sınırlı süreli özel PvE ve PvP oyun modları.
-Championship Challenge: Oyun içi elemelerde “Fighting Star” e-spor sahnesine katılın!

Playboy’un kilidini açın ve yükseltin
Güçlü süper yeteneklere, yıldızlararası güçlere ve cihazlara sahip çeşitli savaşçıları toplayın ve yükseltin! Onları yükseltin ve benzersiz görünümler toplayın.

Abartılı Geçiş
Görevi tamamlayın, kavga kutusunu açın ve mücevherler, iğneler ve özel kavga geçiş görünümleri alın! Her mevsim taze içerik var.

Yıldız oyuncu ol
En büyük yarışmacı olduğunuzu kanıtlamak için yerel ve bölgesel liderlik tablolarında yükselin!

Büyüyen
Gelecekte yeni Savaşçılar, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modları arayacağız.

Dikkat! Fighting Stars’ı ücretsiz indirebilir ve oynayabilirsiniz, ancak bazı oyun öğelerini gerçek parayla da satın alabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ek olarak, hizmet şartlarımıza ve gizlilik politikamıza göre, Brawl Stars oynamak veya indirmek için en az 9 yaşında olmalısınız.

özellik:
-Dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek zamanlı 3v3 savaşlar
– Cep telefonları için özel olarak tasarlanmış hızlı tempolu çok oyunculu bir battle royale modu
– Yeni güçlü savaşçıların kilidini açın ve toplayın – her dövüşçünün kendine özgü saldırıları ve süper yetenekleri vardır
-Her gün yeni etkinlikler ve oyun modları
-Yalnız veya arkadaşlarınızla savaşın
-Küresel ve yerel liderlik tablolarının zirvesine tırmanın
– Becerileri paylaşmak ve birlikte savaşmak için diğer oyuncularla kendi kulübünüzü kurun veya kurun
Kilidi açılabilir görünümlerle boğa güreşini özelleştirin
-Oyuncu tasarımlı haritalar, ustalaşmanız için zorlu yeni arazi sağlar

“Clash of Clans”, “Clash Royale” ve “Boom Beach” yaratıcılarından!